ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Роздрукувати публікацію

Людина розвивається духовно й фізично тільки в праці. Без праці вона деградує. Будь-які спроби уникнути продуктивної праці зумовлюють негаразди для особистості та суспільства.

Адміністрація факультету мистецтв постійно сприяє трудовому вихованню студентів, адже це процес залучення вихованців до різноманітних педагогічно організованих видів суспільно корисної праці з метою передавання їм певного виробничого досвіду, розвитку в них творчого практичного мислення, працьовитості та свідомості.

Серед традиційних різновидів трудового виховання – є прибирання прилеглої території університету (подвір’я корпусу №4). Це трудомістка робота, яку з року в рік роблять студенти факультету мистецтв. Тож і цей навчальний рік не став виключенням.

Студенти щотижня прибирають опале листя та зламані вітром гілки, підтримуючи естетичний вигляд подвір’я. А також для здоров’я зелених насаджень та з санітарно-гігієнічною метою.

Прокоментуй!  • 26 Вересня, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію