ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛОСЯ ПРОСЛУХОВУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» З ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ

На кафедрі інструментального виконавства (завідувач – професор Бай Ю. М.) продовжується активна і плідна підготовка випускників освітнього ступеня «Магістр» до державної атестації. Так, 28 листопада під час заняття з оркестрового класу (художній керівник та диригент доцент Калабська В. С.) відбулося прослуховування державної програми магістрантів з диригування оркестром: Полянчука Романа, Галімон Валерії (клас диригування – доцента Калабської В. С.), Прилуцького Ярослава, Яшана Родіона (клас диригування – старшого викладача Коваленка А. С.), що навчаються за освітньою програмою «Музичне мистецтво. Інструментальне виконавство». Готовність програми оцінювали члени кафедри інструментального виконавства: доценти Радзівіл Т. А., Калабська В. С., Гусак В. А., старший викладач Коваленко А. С., викладач Хижко О. В.

Поліпшувати диригентську майстерність магістрантам-випускникам допомагають солісти оркестру – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Шевчук Валентина, Семко Людмила, доцент кафедри інструментального виконавства Гусак Владислав, заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Семенчук Василь.

Тож побажаємо нашим майбутнім диригентам вдалого виступу на іспиті й запрошуємо шанувальників оркестрового виконавства 20 грудня о 12.00 (навчальний корпус № 4) на свято музичного мистецтва – державний екзамен «Диригування оркестром».

Кафедра інструментального виконавства

Прокоментуй!  • листопада 28, 2019