ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Вже традиційно початок нового навчального року на мистецько-педагогічному факультеті розпочався з проведення розширеної ради факультету.
Зібрання відкрила декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Засідання розпочалося із хвилини мовчання, якою працівники та керівництво факультету вшанували пам’ять про загиблих військовослужбовців, наших земляків та Героїв, які загинули в запеклих боях в зоні антитерористичної операції захищаючи незалежність нашої держави.

Олена Володимирівна розпочала свій виступ словами привітання та представила нове поповнення викладачів, серед яких:
Доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва Устиненко-Косоріч Олена Анатоліївна.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

А також Сердюк Ярослава Олексіївна, викладач кафедри образотворчого мистецтва, майстер виробничого навчання.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Далі було заслухано звіт про підсумки роботи колективу факультету за 2013-2014 н.р. та завдання на 2014-2015 н.р. У звіті прозвучали основні досягнення професорсько-викладацького колективу по всім напрямкам роботи та були визначені пріоритети у розвитку підрозділу в новому навчальному році.
В обговоренні доповіді, окрім декана факультету, взяли участь:
Заступник декана мистецько-педагогічного факультету з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Скрипник Неля Іванівна.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Модератор мистецько-педагогічного факультету з дистанційної освіти в середовищі Moodle Пиж’янова Наталія Володимирівна.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

Приємною “ноткою” засідання стало вручення викладачам свідоцтв, виданих Центральним інститутом післядипломної освіти про підвищення кваліфікації за категорією викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. Серед яких: старший викладач кафедри музичного мистецтва Радченко Світлана Миколаївна, викладач цієї ж кафедри Пиж’янова Наталія Володимирівна та викладач кафедри хореографії та художньої культури Грошовик Ірина Сергіївна.

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ

По закінченню засідання ради декан факультету Олена Володимирівна Дудник ще раз привітала колег з початком нового навчального року та побажала нових успіхів на ниві навчально-наукової та творчої діяльності.

Метки: , , , , , , , , , ,

1 коментар  • серпня 29, 2014