ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

4 жовтня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Ректор, професор Олександр Безлюдний привітав викладачів, співробітників та студентів університету з професійним святом та вручив почесні грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм працівникам господарської частини. Прозвучали вітання на адресу ветеранів педагогічної праці, а студентству ректор побажав успіхів і світлого майбутнього.

Від імені обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України та первинної профспілкової організації УДПУ із вітальним словом виступив голова первинної профспілкової організації університету Валентин Хитрук і відзначив винагородами працівників університету.

Голова студентської ради Катерина Денисюк вітала педагогів-наставників, дякуючи за мудрість, професіоналізм, високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук.

Традиційно, святковий настрій присутнім у глядацькій залі створювали творчі колективи факультету мистецтв: ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук), ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко), народний аматорський хореографічний колектив профспілок України «Inspiration» (керівник – Анастасія Подгорінова), «Молодіжний камерний хор» (керівник – Оксана Прокулевич), інструментальний ансамбль «Акварелі» (керівник – Віра Калабська), фольклорний колектив «Софія» (керівник – Василь Семенчук), гітарний дует «Містерія» (керівник – Анатолій Коваленко) та сольні виконавці Влада Шевченко, заслужений працівник культури України Валентин Купчик. Концертмейстер кафедри хореографії та художньої культури Анатолій Карчов подарував освітянам «Вальс-мюзет».

Гучними оплесками освітяни дякували артистам за чудові виступи та яскраве свято. Зі святом Вас, шановні, з Днем працівника освіти!

Прокоментуй!  • жовтня 5, 2019