ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ МАГІСТРІВ-ХОРЕОГРАФІВ

ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ МАГІСТРІВ-ХОРЕОГРАФІВ

16 та 22 грудня 2020 року відбулися випускні екзамени «Педагогіка, психологія, методика викладання хореографії»  та захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС магістр 67-М групи денної форми та 263 групи заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія). Кваліфікаційні екзамени проходили он-лайн на платформі Zoom.

Викладачами кафедри хореографії і художньої культури було розроблено програми проведення випускного комплексного кваліфікаційного екзамену  та   захисту випускної кваліфікаційної роботи в дистанційному режимі.

Випускні кваліфікаційні роботи з хореографії творчий проєкт «Образи Софіївки» здобувачів вищої освіти 67 групи в  умовах дистанційного навчання підготовлено в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Студенти 263 групи представили хореографічні композиції, які було створено на базі дитячих хореографічних колективів, якими керують студенти та із залученням творчих колективів факультету мистецтв.

Екзаменаційна комісія відзначила належний рівень володіння загальними та фаховими компетентностями, творчий підхід до підготовки випускних кваліфікаційних робіт.

Адміністрація факультету мистецтв вітає випускників з успішним складанням кваліфікаційних екзаменів та бажає подальших успіхів на професійній ниві!