ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».

Особливістю цьогорічних читань була online трансляція, що дозволила усьому професорсько-викладацькому складу факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини стати повноцінними учасниками пленарного та секційних засідань.

З вітальним словом до учасників педагогічно-мистецьких читань звернулися: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України – Ничкало Неля Григорівна та доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України – Лук’янова Лариса Борисівна.

З доповідями на пленарному засіданні виступили: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України Бех Іван Дмитрович, який окреслив значущість особистості у проекції «життєвих сенсів»; доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, завідувач кафедри педагогіки, директор НДІ духовного розвитку людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Шевченко Галина Павлівна, яка висвітлила мистецтво в педагогічному процесі сучасного закладу вищої освіти; кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультет мистецтв Терешко Інна Григорівна, яка презентували наш підрозділ у структурі УДПУ імені Павла Тичини; кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна визначила інновації, бар’єри та перспективи хореографічно-педагогічної освіти України, а також інші високоповажні науковці мистецько-педагогічної спільноти.

Цікавими та актуальними були виступи представників Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Бердянського державного педагогічного університету, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка та інших вишів України, Румунії, Польщі.

Результати роботи XVI Міжнародних педагогічно-мистецьких читань пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції» будуть опубліковані у фаховому виданні «Етика та естетика педагогічної дії».

Заступник декана факультету мистецтв
з наукової роботи                                                                                  доц. Калабська В.

Прокоментуй!  • грудня 24, 2018