ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Нещодавно на мистецько-педагогічному факультеті відбулися традиційні збори для батьків першокурсників.

DSC_1597

Зібрання відкрила декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Володимирівна Дудник.

ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Очільник факультету підвела підсумки перших місяців навчання, озвучила основні проблеми студентської молоді в навчальному процесі та накреслила подальші перспективи росту знань та практичних навиків студентів.
У доповіді декана прозвучали основні ланки роботи колективу факультету із першокурсниками в напрямку навчання та виховання.
Подарунком для усіх присутніх став концерт-презентація за участі творчих колективів факультету, солістів-вокалістів, і звичайно ж студентів першокурсників.

ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Хореографічні композиції для гостей зібрання дарували учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – доц. Людмила Андрощук) та народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Інструментальний подарунок прозвучав у виконанні ансамблю «Акварелі» (керівник – доц. Віра Калабська). Соло на трубі продемонстрував студент 31 групи Ярослав Яшан.

ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

А також музичні вітання від студентів-вокалістів 31 групи мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Музичне мистецтво» Гальчинської Вікторії та Тетяни Петриченко.

ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

По завершенні зустрічі з деканом та перегляду презентації факультету батьки першокурсників мали нагоду, у більш вузькому колі, поспілкуватися із викладачами, завідувачами кафедр та кураторами академічних груп у яких навчаються їхні студенти.

В процесі спілкування батьки були ознайомлені із особливостями соціальної та творчої адаптації, з результатами міжсесійної атестації, проблемами та досягненнями їхніх дітей в університеті.
Дякуємо усім батькам, які знайшли час для того, аби приїхати на батьківські збори, дізнатися про стан успішності в навчанні та професійному становленні їх дітей.