ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ 29-ИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

ВІДБУВСЯ 29-ИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

15 травня в Уманському державному педагогічному університеті відбувся 29-ий фестиваль педагогічної творчості, присвячений пам’яті відомого педагога і науковця сучасності, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора педагогічних наук, професора, члена Національної Академії педагогічних наук України, багатьох міжнародних та наукових організацій Володимира Кузя.

Ключова ідея фестивалю полягає в демонстрації майбутніми педагогами своєї професійної майстерності та креативного підходу до вирішення педагогічних ситуацій.

Цьогоріч, факультет мистецтв був у складі з факультетом іноземних мов та факультетом інженерно-педагогічної освіти. Назва команди була досить оригінальною – «29 вареників». Цифра символізувала 29-ий фестиваль педагогічної творчості в стінах нашого університету, а «вареники» – всіх педагогів. Девіз команди був відповідним назві: «Ми всі різні, але всі з одного тіста».

Команда «29 вареників» продемонструвала свої знання, вміння та творчість у таких конкурсах: «Презентація», «Розминка», «Домашнє завдання» і вкотре довела, що наші студенти талановиті, креативні, винахідливі, вміють оригінально та нетрадиційно вирішувати завдання, усвідомлюють, що бути вчителем – справжнє мистецтво.

За результатами виступів команда «29 вареників» була нагороджена почесною грамотою в номінації «Національно-патріотичний колорит».

Вітаємо учасників фестивалю із успішною демонстрацією своєї педагогічної майстерності!