ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

12 жовтня в актовій залі нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини з ініціативи кафедри хореографії та художньої культури відбувся благодійний концерт «Допоможи ближньому» за підтримки профкому та студентської ради університету. Акція проводилася з метою збору коштів на лікування 20-річної студентки нашого університету Насті Тімець, діагноз: гостра лімфобласта лейкемія (рак крові).
Організатори концерту вирішили підтримати Настю не лише фінансово, а й творчо, використавши надзвичайну силу мистецтва.
Концерт розпочала голова студентської ради університету Євгенія Кольцова з піснею «Батьківщина».

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» за кілька хвилин показав чарівні зміни природи, виконавши хореографічну композицію «Пори року». Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Студент 4 курсу напряму підготовки «Хореографія» Олександр Піщаний та випускниця спеціальності «Хореографія» 2015 року Анна Медвідь передали глядачам усю силу почуттів, виконавши в дуеті ліричну композицію «То не любов».

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Хореографічний колектив факультету іноземних мов УДПУ ім. П. Тичини виконали запальний «Ірландський танець». Художній керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Криворотенко.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» закрутив усіх у яскравому вирі молдавського народного танцю «Весняна хора». Художній керівник – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Сергій Куценко.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

У мальовничу Шотландію переніс глядачів хореографічний колектив факультету іноземних мов УДПУ ім. П. Тичини. Художній керівник – викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Криворотенко.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Пристрасним темпераментом захопив народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві», виконавши хореографічну композицію «Плащ тореадора». Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

У чарівний світ музики та бального танцю перенесли глядачів керівники клубу танцювального спорту «Art Dance» Дмитро Ткачук та Катерина Черевата, виконавши композицію «На крилах симфонії».

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Запальний «Циганський танець» виконав народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві». Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Андрощук.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Студентка 3 курсу напряму підготовки «Музичне мистецтво» Тетяна Борило подарувала присутнім пісню «Тече вода».

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Яскравий турецький танець «Халай» виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина». Художній керівник – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Сергій Куценко.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Із заключними словами подяки до організаторів та учасників концерту звернувся кандидат біологічних наук, доцент, декан природничо-географічного факультету Якимчук Руслан Андрійович.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Також до присутніх звернулися організатор концерту, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Михайлівна Андрощук та кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова профкому університету Осадчий Олександр Семенович.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Під час акції було зібрано 2119 гривень, які було вручено декану природничо-географічного факультету Якимчуку Руслану Андрійовичу для подальшої передачі коштів мамі Насті.

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

Дякуємо всім, хто долучився до акції! Вболіваймо за швидке одужання юної Насті!