ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

31 жовтня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов День відкритих дверей для випускників коледжів. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна. Декан побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття престижної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

ДЕКАН

Також про переваги навчання на факультеті розповіла завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна.

Завідувач відділу кар’єрного росту та профорієнтаційної роботи Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна

Після ознайомлення із основними моментами вступної кампанії 2013-2014 навчального року, абітурієнти мали змогу переглянути концерт творчих колективів факультету, в якому взяли участь народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук), народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко), вокальний ансамбль «Намисто» (художній керівник – Людмила Ятло) та солісти-вокалісти Юлія Лисянська та Богдан Плахотній.

ВІЗАВІ ВІЗАВІ НАМИСТО ЯВОРИНАЛИСЯНСЬКА ПЛАХОТНІЙ БОГДАН

Після концертної програми абітурієнтів та гостей запросили переглянути і оцінити виставку прекрасних робіт студентів мистецько-педагогічного факультету спеціальності “Образотворче мистецтво”.

ВИСТАВКА 2 ВИСТАВКА

Наступним кроком були зібрання по спеціальностях, де зівідувачі кафедр факультету більш детально розповіли абітурієнтам про окремі напрями підготовки.
У День відкритих дверей організатори подбали про створення на факультеті теплої атмосфери і максимально комфортних умов для знайомства з вищим навчальним закладом.