ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» МАГІСТРАНТІВ-ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

20 грудня 2019 успішно пройшов державний екзамен «Диригування оркестром» магістрантів-випускників кафедри інструментального виконавства (завідувач – кандидат мистецтвознавства, професор Бай Ю.М.). Свою диригентську майстерність демонстрували: Галімон Валерія, Олійник Віка, Полянчук Роман (клас доцента Калабської Віри Степанівни), Прилуцький Ярослав, Яшан Радіон (клас старшого викладача Коваленко Анатолія Сергійовича).

Екзамен відбувся за участю оркестру народних інструментів факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Художній керівник та диригент – кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат Міжнародних та всеукраїнських конкурсів Калабська Віра Степанівна.

У програмі прозвучали твори Г. Свірідова, Я. Табачника, Г. Доніцетті, Я. Олексіва, О. Польового, Л. Андерсона, С. Жданова, О. Чухрая,

Дякуємо солістам оркестру: викладачу Уманського обласного музичного училища імені П. Демуцького – Киливнику Івану Івановичу (вокал), кандидату педагогічних наук, доценту кафедри інструментального виконавства Гусаку Владиславу Анатолійовичу (акордеон), заслуженому працівнику культури України, доценту кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Семенчуку Василю Васильовичу (вокал), Шевчук Валентині (вокал), Козачку Віталію (вокал) та учасникам творчого колективу за достойне виконання державної програми.