ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня 2019 р. відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» студентів ІV курсу 46 групи денної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво» спеціалізації «Інструментальне виконавство» випускників кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Державний екзамен відбувся за участю оркестру народних інструментів факультету мистецтв. Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська.

У програмі прозвучали майстерно інструментовані випускниками твори В. Бібіргана, В. Климчука, А. Зура, Т. Фокса, Й. Тамаріна, В. Дмитренка.

Дякуємо солістам оркестру – Юлії Трубіциній (фортепіано), Антону Нетребенко (кларнет), Ксенії Охоцькій (бандура) та учасникам творчого колективу за достойне виконання випускної програми, державній комісії за об’єктивність, а нашим випускникам бажаємо подальших здобутків на мистецькій ниві і чекаємо в магістратурі нашої Alma mater!

Доцент Калабська В. С.

Прокоментуй!  • червня 23, 2019