ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

15 червня на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності «Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання.

Студенти-хореографи на належному рівні підтвердили високий рівень своєї майстерності .

Педагогічні та виконавські здібності майбутніх учителів танцю оцінювала державна екзаменаційна комісія у складі: Людмили Михайлівни Андрощук, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (голова комісії); Інни Григорівни Терешко, кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (заступник голови комісії); Сергія Володимировича Куценка, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури; Бикової Ольги Вікторівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури (екзаменатори); Обманець Людмили Олександрівни, лаборанта кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін (секретар).

Іспит мав комплексний характер і складався з трьох споріднених частин. Перша частина передбачала презентацію уроку народно-сценічного танцю. Друга частина передбачала демонстрацію авторських хореографічних етюдів. Третя частина мала на меті перевірку теоретичних знань з історії та методики викладання хореографічного мистецтва.

Хід іспиту дозволив членам екзаменаційної комісії проаналізувати діяльність студентів та об’єктивно узагальнити висновок їхнього навчання.

У результаті проведення екзаменаційного випробування державна екзаменаційна комісія відзначила позитивну динаміку зростання педагогічної освіченості, технічної майстерності та високий загальний рівень підготовки майбутніх учителів хореографії і рекомендувала випускникам продовжити навчання на другому (магістерському) освітньому рівні.