ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

19 червня на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) із хореографічного мистецтва з методикою викладання.

Студенти-хореографи на належному рівні підтвердили високий рівень своєї майстерності.

Педагогічні та виконавські здібності майбутніх учителів хореографії оцінювала державна екзаменаційна комісія у складі: Людмили Михайлівни Андрощук, кандидата педагогічних наук, професора, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (голова комісії); Інни Григорівни Терешко, кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (заступник голови комісії); Сергія Володимировича Куценка, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури; Сизоненко Вікторії Анатоліївни, кандидата педагогічних наук, викладача кафедри хореографії та художньої культури (екзаменатори); Грошовик Ірини Сергіївни, викладача кафедри хореографії та художньої культури (секретар).

Традиційно іспит мав комплексний характер і складався з трьох споріднених частин. Перша частина передбачала презентацію уроку народно-сценічного танцю. Друга частина передбачала демонстрацію авторських хореографічних етюдів. Третя частина мала на меті перевірку теоретичних знань з історії та методики викладання хореографічного мистецтва.

Хід іспиту дозволив членам екзаменаційної комісії проаналізувати діяльність студентів та об’єктивно узагальнити висновок їхнього навчання.

У результаті проведення екзаменаційного випробування державна екзаменаційна комісія відзначила позитивну динаміку зростання педагогічної освіченості, технічної майстерності та високий загальний рівень підготовки майбутніх учителів хореографії і рекомендувала випускникам продовжити навчання на другому (магістерському) освітньому рівні.