ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ 2019»

13 квітня в рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня Землі в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль вокально-хорового мистецтва «Квітнева Феєрія 2019».

Захід було проведено за підтримки кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини. Оцінювали професіоналізм учасників компетентне журі у складі: кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника культури України – Волошина Петра Миколайовича (голова журі); кандидата педагогічних наук, доцента, хорового диригента Козій Ольги Михайлівни; голови громадської організації «Гонта-центр», музично-громадського діяча, заслуженого працівника культури України – Купчика Валентина Анатолійовича; завідувача відділу хорового диригування Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького – Крочака Андрія Григоровича; завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені П. Тичини, хорового диригента, педагога, музично-громадського діяча, доцента, заслуженого працівника культури України – Семенчука Василя Васильовича.

У конкурсі взяли участь учасники із різних областей України. Серед яких і студенти факультету мистецтв нашого університету, які за рішенням журі отримали дипломи лауреатів 1, 2 та 3 ступенів: Аліна Гедзун, Марія Павлишина, Лада Карпушина – стали лауреатами ІІІ ступеня; Андрій Кликіч – лауреат ІІ ступеня; Альона Свинар – лауреат І ступеня.

Щиро вітаємо наших талановитих студентів та бажаємо подальших творчих досягнень!

Прокоментуй!  • квітня 15, 2019