ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

Гуртожиток для студентів – це друга домівка, де вони проводять незабутні роки свого життя, тому кожен намагається зробити її затишною і красивою. Адже роки, проведені тут, найяскравіші та найцікавіші.

Щороку на факультеті мистецтв проходить конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. Цьогоріч конкурс відбувся 8 листопада. Оцінювала стан кімнат комісія у складі: декана факультету мистецтв, доц. Терешко Інни Григорівни, заступника декана з виховної роботи Грошовик Ірини Сергіївни та голови студентського самоврядування Карини Величко.

Найкраща кімната обиралася за такими критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій, збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування та дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями кімнати.

Учасники приємно вразили своєю охайністю та бережністю до майна, а також своїм креативним стилем. Наші експерти змогли прийняти справедливе рішення щодо найзразковіших кімнат.

За результатами рейду переможцями стали: кімната № 307 гуртожитку № 2 (Валентина Воєвода, Катерина Шуляк, Тетяна Лівковська, Тетяна Бондар) та кімната № 457 гуртожитку № 1 (Каміла Цимбал, Карина Пушкіна).

Вітаємо переможців!