ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «BUKOVEL-FEST»

25 червня 2022 року на базі курорту Буковель відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «BUKOVEL-FEST».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Подгорінов Роман (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) і виборов І місце у ІV віковій категорії та отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Сьогодні, у приміщенні Уманського міського будинку культури імені Ю. К. Смолича, відбувся І Міський фестиваль молодіжної творчості «Душею сповнений політ». Фестиваль пройшов за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна. Шановна Олена Віталіївна! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження і бажаємо Вам

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає майстер виробничого навчання, викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна! Шановна Оксано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам бути щасливою,