ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

З 22 по 24 серпня на базі кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов навчально-методичний семінар із спортивного бального танцю (латиноамериканська програма) для дітей різних вікових категорій міста Умань. Організатором семінару виступив викладач бального танцю вище зазначеної кафедри Ткачук Дмитро Євгенійович.
Семінар проводили багаторазові фіналісти чемпіонатів України, учасники відкритого чемпіонату Великобританії, а також наймаштабнішого фестивалю зі спортивно-бального танцю у Блекпулі Камнєв Олександр і Перевозник Катерина (м. Київ).

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Програма семінару була різноманітною та насиченою. Учасники семінару отримали вагомий досвід з методики та техніки виконання танців латиноамериканської програми спортивного бального танцю.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Одностайним було прийняте рішення проводити семінари та майстер-класи подібного спрямування з метою залучення дітей міста до мистецтва танцю.

Метки: , , , , , ,

1 коментар  • серпня 26, 2014