ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

На передодні Нового року на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру з дисциплін: рисунок, живопис, декоративно-прикладне мистецтво, композиція, комп’ютерна графіка та графічний дизайн, основи дизайну, педагогічні основи художньо-трудової діяльності, художньо-прикладна графіка.

Студенти представили роботи у різних техніках і різної тематики. Академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, швидкісні зарисовки, етюди та власні творчі роботи – все це результат знань, умінь і навичок з профільних предметів за перший семестр.

Юні митці продемонстрували належний рівень виконання робіт, розуміння завдань академічного живопису та рисунку як основ професійного становлення, усвідомлення необхідності багато і регулярно працювати, виховуючи в собі професіоналізм.

Комісія у складі авторитетних та досвідчених викладачів кафедри образотворчого мистецтва оцінили результати творчої праці студентів. У результаті майже всі отримали позитивні оцінки, як презент за сумлінну і кропітку працю!