ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ СТУДЕНТА

ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ СТУДЕНТА

12-го листопада в центрі міста відбувся святковий флешмоб, присвячений Дню студента, в якому взяли участь студенти Уманського національного унівеситету садівництва, факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і звичайно ж нашого мистецько-педагогічного факультету.

Святковий флешмоб, присвячений Дню студента

Всі композиції були цікавими та яскравими. Родзинкою виступу нашого факультету була швидка зміна ритму і різноманіття танцювальних рухів, що поряд з синхронністю виконання викликало неймовірне захоплення у перехожих. Веселе дійство відбувалося близько 5 хвилин, але вони промайнули миттєво як для танцівників так і для глядачів.

Святковий флешмоб, присвячений Дню студента

Підготовка до заходу була важкою та клопіткою, оскільки в ньому брала участь велика кількість студентів. Але не зважаючи на це, спільною працею та великим бажанням, ми змогли отримати бажаний результат. Всі учасники та глядачі отримали масу задоволення та приплив адреналіну.
На святкуванні був присутній мер міста Бодров Юрій Іванович, який привітав всіх присутніх студентів з наступаючим святом та подарував їм солодкі подарунки.

Один коментар до “ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ СТУДЕНТА”

1. ми були найкращі…і це ще не кінець))