ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Учитель – найблагородніша у світі професія, покликана виховувати підростаюче покоління, формувати неповторну особистість кожної людини.
2 жовтня 2014 року в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мистецько-педагогічний факультет вітав усіх педагогів із Днем працівника освіти! Вітальне слово з нагоди свята висловив кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, проректор з гуманітарних питань Балдинюк Дмитро Іванович.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

В програмі концерту прозвучало багато гарних пісень, з динамічним запалом було виконано ряд інструментальних та хореографічних композицій від творчих колективів факультету.
Пісню «Про вчителя» подарувала для усіх присутніх у залі студентка мистецько-педагогічного факультету Світлана Погрібна.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Святковий настрій створювали також інші вокалісти факультету: Вікторія Гальчинська, Олександр Біденко, Анастасія Шинкарук.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Зачарували своєю майстерністю гри на баяні та акордеоні студенти мистецько-педагогічного факультету Васіч Боян, Йован Дрманіч та Александр Джорджевіч.

Хореографічні композиції «Така, як ти» та «Пори року» виконав народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві». Художній керівник – Людмила Андрощук.

Гуцульський танець «Гонивітер» та патріотичний «Гопак» подарували глядачам учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина». Художній керівник – Сергій Куценко.

Отож вітаємо усіх з професійним святом – Днем працівника освіти! Нехай Ваша педагогічна діяльність приносить Вам гарні результати та задоволення! Зі святом!

Один коментар до “ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!”

1. Як завжди концерт на висоті! Молодці! Всіх зі святом! Добробуту, щастя і миру!