ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОКСАНИ СУХЕЦЬКОЇ

30 вересня 2014 року у Великому залі Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової відбувся творчий звіт викладача мистецько-педагогічного факультету кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сухецької Оксани Валеріївни.

Вперше, в м. Одеса, прозвучав «Magnificat» сучасного британського композитора Джона Раттера. Програму виконував молодіжний камерний хор у складі студентів та випускників Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, диригент – Оксана Сухецька, концертмейстер – Ірина Єфремова, соло – Ніна Качур.
Вітаємо Оксану Валеріївну з успішним виступом. Бажаємо творчого натхнення, професійного зростання та здійснення усіх мрій на шляху творчого самовдосконалення!

2 коментарі до “ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОКСАНИ СУХЕЦЬКОЇ”

1. Вітаю! Бажаю здійснення всіх мрій!

2. Вітаю,бажаю вам творчих успіхів. Ви в нас найкраща!