ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЖІНОЧОГО АКАДЕМІЧНОГО ХОРУ “ЮНІСТЬ”

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЖІНОЧОГО АКАДЕМІЧНОГО ХОРУ “ЮНІСТЬ”

Ще з часів свого заснування (1990 рік) хоровий колектив «Юність» мистецько-педагогічного факультету захоплює шанувальників музичного мистецтва своєю виконавською майстерністю.
28 травня студенти та викладачі університету черговий раз мали можливість із задоволенням відвідати звітний концерт жіночого хору. Художній керівник хору «Юність» – доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, заслужений працівник культури України Леонід Ятло, який очолює цей чудовий творчий колектив упродовж десяти років.

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЖІНОЧОГО АКАДЕМІЧНОГО ХОРУ "ЮНІСТЬ" ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЖІНОЧОГО АКАДЕМІЧНОГО ХОРУ "ЮНІСТЬ" ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЖІНОЧОГО АКАДЕМІЧНОГО ХОРУ "ЮНІСТЬ"

Репертуар хору нараховує понад п’ятидесяти різножанрових вокальних творів різних епох. На концерті було презентовано 26 музичних номерів. Окрім пісень українського фольклору та пісень інших народів, пролунали героїко-патріотичні та духовні твори вітчизняних й зарубіжних композиторів, уривки з оперних творів.
Особливо сподобалися глядачам вокальні твори: хор з опери «Аіда» «Кто там с победой к славе» Дж. Верді, «Уж ты, прялица» В. Соколова, номери з кантати «Stabat Mater» Дж. Перголезі, «The Lord bless you and keep you» Дж. Рюттера, а, також, інші вокально-хорові твори, які продемонстрували високу виконавську майстерність хорового колективу. Диригували хоровими творами випускники п’ятого курсу мистецько-педагогічного факультету.

DSC_0116

Вітаємо учасників та керівника хору “Юність” з неперевершеним творчим звітом! Бажаємо подальших творчих успіхів та незгасаючого  натхнення!