ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МОЛОДЬ. ОСВІТА. НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Днями на факультеті мистецтв був проведений черговий науковий захід – Всеукраїнський науково-методичний Інтернет-семінар з Міжнародною участю «Молодь. Освіта. Наука та мистецтво». Співорганізатори Інтернет-семінару: Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (відділ змісту і технологій навчання дорослих), Інститут обдарованої дитини НАПН України (відділ діагностики обдарованої дитини)

, Об’єднання професійних художників (Ізраїль), Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка (кафедра мистецької педагогіки та хореографії).

Із вітальним словом до учасників Інтернет-семінару звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Були оприлюднені результати наукових досліджень в мистецькій освіті аспірантки кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини Анастасії Криворотенко (використання методу «Лабан-аналіз» із метою формування творчої індивідуальності майбутнього вчителя хореографії), викладача кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Ірини Бойко (аналіз творчо-педагогічної діяльності Г. Беклемішева), викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини Оксани Прокулевич (шляхи підвищення якості мистецької освіти в контексті інтеграції до європейського освітнього простору).

Оnline-трансляція забезпечила зв’язок із закордонними учасниками. Так, зокрема, до семінару долучилася оперна співачка, педагог вокалу Єрусалимської Академії музики і танцю імені С. Рубіна Світлана Бєндікова (Ізраїль). В обговорені цікавої та актуальної теми «Концертна діяльність як засіб розвитку творчого потенціалу особистості» прийняли участь заслужені працівники культури України, доценти Василь Семенчук та Леонід Ятло, а також кандидат педагогічних наук, доцент Зоя Сирота.

За результатами роботи Інтернет-семінару планується публікація наукових матеріалів.