ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ТАНЦЮ»

Вже гарною традицією на мистецько-педагогічному факультеті стало проведення науково-методичних семінарів мистецького спрямування, аби докорінно вивчити проблеми мистецького навчання, обмінюватися творчим досвідом з єдиною метою вдосконалення сучасної мистецької освіти.
Нещодавно кафедрою хореографії та художньої культури на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було організовано та проведено всеукраїнський науково-методичний семінар «Збереження та розвиток українського народного танцю».
У семінарі прийняли участь представники із восьми областей України, серед яких: Черкаська обл., Одеська обл., Вінницька обл., Чернігівська обл., Хмельницька обл., Харківська обл., Київська обл., Кіровоградська обл.
Основними проблемами, які були висвітлені та обговорені учасниками семінару стали:
– український народний танець як засіб розвитку творчої індивідуальності майбутнього вчителя хореографії;
– українська національна хореографічна культура як засіб формування творчого потенціалу майбутнього вчителя танцю;
– український народний танець у системі хореографічної освіти;
– виховні аспекти формування особистості засобами українського народного танцю та ін.
В рамках семінару було проведено ряд майстер-класів викладачами кафедри хореографії та художньої культури.
Майстер-клас із українського народного танцю провів народний артист України, професор, академік, викладач кафедри хореографії та художньої культури, декан хореографічного мистецтва Харківської академії культури, художній керівник і головний балетмейстер Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю Борис Миколайович Колногузенко.

Майстер-клас із класичного танцю провела кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Людмила Михайлівна.

Майстер-клас із народно-сценічного танцю провів викладач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Куценко Сергій Володимирович.

Майстер-клас з історико-побутового танцю провела викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Криворотенко Анастасія Юріївна.
Майстер-клас із ритміки та хореографії провела викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Бикова Ольга Вікторівна.
Майстер-клас із дисципліни «Грим» провела викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Грошовик Ірина Сергіївна.

Наступним кроком на шляху розвитку хореографічного мистецтва, запланованого кафедрою хореографії та художньої культури (завідувач кафедри – канд. пед. наук, доцент Людмила Михайлівна Андрощук) Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти» (23 травня 2014 року). Запршуємо всіх бажаючих!

Програма конференції передбачає: пленарне засідання (круглий стіл), роботу секцій, концерт творчих колективів кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Світові тенденції розвитку хореографічного мистецтва.
2. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами хореографічного мистецтва.
3. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього
вчителя хореографії.
4. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.
Реєстрація учасників конференції – 23 травня 2014 року у фойє нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (вул. Садова 28) з 9.00 до 10.00 год.
Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.

За довідками просимо звертатися за телефонами:
(067) 810-92-98 – зав. кафедри хореографії та художньої культури Людмила Михайлівна Андрощук
(093) 188-35-45; (096) 171-61-75 – відповідальний за наукову діяльність кафедри хореографії та  художньої культури Сергій Володимирович Куценко

Електронна адреса організаційного комітету: orgkomitet@mail.ua

Інформаційний лист

2 коментарі до “ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ТАНЦЮ»”

1. Мені було цікаво бути прусутнім на семінарі! Я підвищив на одну щаблинку свій професійний рівень, велика подяка нашим викладачам!

2. Я дуже рада, що і мені пощасливилось бути присутньою на майстер-класі із українського народного танцю,який провів Борис Миколайович Колногузенко.