ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

11 грудня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 64-М групи денної форми та 267 групи заочної форми навчання спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були: заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Сотська Галина Іванівна; декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свої концертмейстерські вміння, виконавши програму на відмінно. Всі магістрантки, а саме: Малишева Катерина Петрівна (64-м група), Волковінська Лариса Григорівна (267 група) та Колос Тетяна Олександрівна (267 група) отримали високі бали. На екзамені прозвучали твори Роберта Рождественського, Ісака Дунаєвського, Руслани Лісової.

Вагомий внесок у підготовці студентів до державного екзамену зробили викладачі кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна та Умрихіна Оксана Станіславівна. Особливу подяку висловлюємо солістам Мулику Максиму, Курячанській Тетяні, Євченко Антоніні та Губенко Юлії.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Державна атестація продовжується, бажаємо нашим випускникам успішно скласти наступні екзамени!