ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ІСПИТ «ХОРОВЕ ДИРИГУВАННЯ» МАГІСТРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

Нещодавно відбувся випускний іспит «Хорове диригування» магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) з предметними спеціалізаціями «Художня культура» та «Соціальна робота».

Державна екзаменаційна комісія відзначила високий рівень сформованості професійних компетентностей студентів, здобутих у результаті практичної підготовки.

Сподіваємось, що майбутні вчителі музичного мистецтва стануть самодостатніми висококваліфікованими спеціалістами в мінливих умовах сучасного суспільства, відповідатимуть вимогам сьогодення, зможуть успішно трансформувати свої знання до вимог часу у майбутньому.

Дякуємо членам комісії за роботу, а студентам – за наполегливість та плідну працю у процесі підготовки до іспиту!!!

Прокоментуй!  • червня 24, 2019