ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

17 грудня на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Теорія і методика роботи з дитячим хореографічним колективом», в якій взяли участь студенти 33 та 34 групи мистецько-педагогічного факультету. Викладач дисципліни – Бикова Ольга Вікторівна.
Студенти показали достатньо високий рівень знань, представивши на розгляд членів комісії власні наукові досягнення, які можуть стати в нагоді в їх подальшій професійній освіті та творчій діяльності.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

У своїх дослідженнях майбутні педагоги-хореографи спробували висвітлити найактуальніші проблеми в діяльності сучасних дитячих хореографічних гуртків.
Рішенням членів комісії кращими студентськими науковими роботами визнанні: курсова робота Олександра Піщаного – «Вплив народної хореографії на естетичний розвиток та виховання дітей».

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

Курсова робота Ганни Підгорної – «Вплив ігрової діяльності на заняттях з хореографії на розвиток творчих здібностей дітей»;

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

та курсова робота Вікторії Шульги – «Виховання естетичних смаків молодших школярів засобами хореографічного мистецтва».

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

Слід також відзначити студентку 34 групи Ірину Харенко (курсова робота на тему: «Стратегії розвитку хореографічних здібностей особистості на уроках класичного танцю») за старанність і наполегливість у розкритті обраної теми наукового дослідження.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт!