ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Проблема розповсюдження наркоманії серед населення потребує проведення широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи серед населення, шляхом активізації зусиль громадських та освітніх організацій. Активними учасниками виховання здорового способу життя, особливо серед студентської молоді, з метою запобігання згубного впливу наркотиків та алкоголю, на сьогодні виступають викладачі та студенти кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету.
Ініціатором ідей та двигуном реалізації даних намірів є завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Людмила Андрощук. Саме за її ініціативи та керівництва було створено надзвичайну, пронизуючу до глибини душі, і водночас повчальну хореографічну виставу, яка слугуватиме засобом запобігання необдуманих дій та вчинків багатьох людей.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Сьогодні, 26 червня, у Міжнародний день боротьби із вживанням наркотиків та їх розповсюдженням, відбувся захист кваліфікаційної роботи студентів четвертого курсу напряму підготовки 6.020202 «Хореографія» соціального проекту «Право на життя: хореографія проти наркотиків та алкоголізму».

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Кожен із студентів, у своїх доповідях, мав змогу висловити власні думки щодо болючої теми сьогодення, яка потребує нагальних профілактичних дій, аби захистити наше майбутнє від примарних бажань. А також зробити власні висновки, основані на реальних подіях в минулому нарко та алкозалежних людей, які стали головними постатями вистави.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Весь об’єм важкої праці, яку було докладено до процесу створення вистави не можливо навіть описати словами, але результат того вартий. Такою є думка і автора, і учасників проекту, і його глядачів.
Результатом кваліфікаційної роботи став і мовнографічний опис вистави, який знайшов своє місце на 200 сторінках реального життя, життя яке відродилося мов з попелу після пожежі, але назавжди зосталося понівеченим від болю та тортур.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Велика вдячність керівнику та виконавцям, а також усім хто долучився до створення даного проекту! Можливо, когось він навчить по іншому дивитися на життя, цінувати його! І пам’ятайте, кожен має ПРАВО НА ЖИТТЯ! А яким воно буде у Вас, вирішувати тільки Вам!

Один коментар до “ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ”

1. Цей проект дає можливість побачити проблеми нашого суспільства, і закликає людей зупинитися, та вибороти своє право на життя!