ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

21 травня 2020 р. в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom) відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету мистецтв освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Захист відбувся згідно затвердженого графіка, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №291 від 11.03.2020 р.  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами 22.04.2020 р., розпорядження КМУ України від 24 квітня 2020 р. № 440-р., Наказу в.о. ректора П. Ю. Курмаєва № 439 о/д від 27.04.2020 р. «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2019/2020 н. р.», а також методичних рекомендацій до підготовки і проведення випускної атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) в умовах дистанційного навчання (ОС «бакалавр», ОС «магістр»), схвалених на засіданні кафедри образотворчого мистецтва 07 травня 2020 року та затверджених Вченою ради факультету мистецтв (08 травня 2020 року).

Склад Екзаменаційної комісії: Сотська Галина Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Зязюна НАПН України, м. Київ (Голова ЕК); Терешко Інна Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини (заступник голови ЕК), Тарасюк Леся Михайлівна, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва (секретар ЕК); екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, зав. кафедри образотворчого мистецтва; Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Захист розпочався після реєстрації на електронному ресурсі платформи Zoom Голови ЕК Сотської Г.І., а також ідентифікації студентів-випускників. Інші члени ЕК у засобах безпеки перебували у 205 аудиторії, обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку.

Згідно розроблених рекомендації, студенти озвучували свою доповідь з презентацією у режимі онлайн, відповідали на поставлені запитання. Практичні творчі роботи і пояснювальні записки були представлені на розгляд комісії завчасно. Голові ЕК були надіслані електронні варіанти пояснювальних записок та фото творчих робіт.

Студенти справилися із завданнями на «відмінно», отримавши відповідні оцінки і схвальні відгуки викладачів – членів ЕК, наукових керівників та рецензентів, а також Голови ЕК Сотської Г.І., яка побажала випускникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати над удосконаленням своїх творчих і наукових здобутків!

Щиро дякуємо Голові ЕК та її членам за роботу! А також технічному помічнику кандидату педагогічних наук, доценту Куценку С.В.! Вітаємо наших студентів Ольгу Коваленко та Ольгу Острокаменську із успішним захистом випускних кваліфікаційних робіт, присвоєнням кваліфікації вчителя образотворчого мистецтва, магістра середньої освіти!

Бажаємо подальшого наукового зростання, нових перемог і творчих звершень! Нехай щастить вам у житті, дорогі випускники!

Один коментар до “ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ”

1. Вітаємо дівчат та колектив кафедри!