ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

29 січня 2018 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся захист магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 025 «Музичне мистецтво», спеціалізації: струнні інструменти, народні інструменти, духові інструменти.

Оцінювала результати студентської підсумкової роботи державна екзаменаційна комісія у складі: Cоцької Галини Іванівни (голова комісії) – доктора педагогічних наук, професора; Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії) – кандидата педагогічних наук, доцента; Олійник Тетяни Іванівни – кандидата педагогічних наук, доцента; Калабської Віри Степанівни – кандидата педагогічних наук, доцента; Радзівіл Тетяни Анатоліївни – кандидата педагогічних наук, доцента; Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар) – лаборанта кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

Майбутні фахівці представили комісії ряд важливих та актуальних наукових розробок, присвячених історичним аспектам розвитку музичного мистецтва в Україні та за її межами, проблемам фахової підготовки музикантів-інструменталістів. Зокрема, значна увага у дослідних роботах студентів приділялась питанням розвитку творчих здібностей акордеоністів молодшого шкільного віку в умовах початкової музичної освіти; розвитку виконавської майстерності гітаристів у процесі фахової підготовки; розвитку народного інструментально-вокального виконавства ХІХ – початку ХХ століття.

Окрім представлення студентами результатів власних наукових пошуків, члени комісії ставили запитання, навколо яких розгортались жваві дискусії. Це свідчило про зацікавленість здобувачів освітніх ступенів історичними, методичними та теоретичними питаннями у галузі музичного мистецтва.

Членами державної екзаменаційної комісії відмічено, що студенти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті.