ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

Педагогічна практика є важливою складовою освітнього процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів з їхньою практичною діяльністю в навчальному закладі, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього фахівця до педагогічної діяльності.

Відповідно до «Положення про організацію практик в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини» педагогічна практика передбачає безперервність та послідовність її проведення та спрямована на набуття і вдосконалення фахових компетентностей за відповідною освітньою програмою.

Нещодавно на кафедрі хореографії та художньої культури відбулися захисти практик студентів-хореографів денної та заочної форм навчання, зокрема:

захист педагогічної (виробничої) практики студентів ІІ курсу 25 групи ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності: 014 Середня освіта (Хореографія).

захист виробничої практики студентів ІV курсу (41, 41-А, 44-А, 44-Б груп) ОС «Бакалавр» спеціальності: 014 Середня освіта (Хореографія).

захист навчальної (пропедевтичної) практики ІІІ курсу (31, 34-А, 34-Б, 36 груп) ОС «Бакалавр» спеціальності: 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія.

Захист практики забезпечувався засобами платформи «Zoom». Такий незвичний формат захисту практики виявився корисним для студентів. Вони залюбки ділилися враженнями отриманими під час практики, із зацікавленістю слухали кожного доповідача, приймали активну участь у дискусії. Студенти мали змогу презентувати результати практики, а також обмінюватись досвідом своєї професійної діяльності.

Адміністрація факультету мистецтв, кафедри хореографії та художньої культури висловлюють вдячність очільникам баз практик, за надану можливість та комфортні умови проходження практики нашими студентами, зокрема: керівнику хореографічного колективу «Крок вперед» – Глобчак Вікторії Вікторівні; директору Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 – Мельник Оксані Іванівні; директору Міського будинку дитячої та юнацької творчості м. Умані – Тичинській Анні Іванівні; директору Уманської дитячої школи мистецтв – Юрійчук Ганні Іванівні.