ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

16-17 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти». 16 травня, згідно з програмою семінару, відбувся звітний концерт студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства.

У концерті взяли участь творчі колективи кафедри, а також талановиті студенти, серед яких: лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ансамбль баяністів «Sеrbian star» у складі: Йована Дрманича, Дарко Марковича, Александра Джорджевича (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Гусак. В. А.); лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Прилуцький Ярослав (клас викладача – Коваленка А. С.); лауреат Міжнародних конкурсів, інструментальний дует «Ренесанс» у складі студентів Семко Людмили та Вівича Олександра (художній керівник – Тетяна Радзівіл); студент-магістрант І курсу, лауреат Міжнародного конкурсу Владислав Іванов (клас викладача – Мельниченка Р. К.); студент ІІІ курсу, лауреат міжнародного фестивалю-конкурсу Мельник Владислав (клас викладача – Коваленко О. С.); студентка ІІІ курсу, лауреат І ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу Семко Людмила (клас доцента – Радзівіл Т.А.); студентка-магістрантка І курсу, лауреат ІІІ ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу Трубіцина Юлія (клас доцента – Олійник Т. І.); Родіон Яшан – студент ІV курсу (клас викладача Безпоясного В. А.); ансамбль трубачів у складі Родіона Яшана, Сергія Дишлевого, Андрія Риженка, Дмитра Завертаного (художній керівник – Володимир Безпоясний); камерний ансамбль у складі студентів ІV курсу Біленького Антонія та Бурлаки Світлани (клас викладача – Бондаренко С. М.); студентка ІІІ курсу Черніченко Катерина (клас викладача – Бойко І. М.); студентка-магістрантка І курсу Валерія Гризюк (клас доцента – Умрихіної О. С.); студентка ІІ курсу Павлишина Марія (клас доцента– Умрихіної О. С.).

Особливу вдячність за допомогу у проведенні концерту висловлюємо концертмейстеру кафедри інструментального виконавства Ользі Хижко.

Представлені виконавцями твори характеризувались широкою палітрою епох, стилів та жанрів. Так, в концерті звучала музика Йогана-Себастьяна Баха, Фредеріка Шопена, Фелікса Мендельсона, Франца Шуберта, Роя Сімсона, Карлоса Москардіні, Анатолія Гайденко, Євгенія Доги, Тихона Хреннікова, В’ячеслава Семьонова, Добрі Палієва, Річарда Гальяно.

Дякуємо всім учасникам концерту за яскраві та незабутні враження, високопрофесійне виконання творів і бажаємо подальших творчих успіхів!