ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

15 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся V Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти». Згідно програми семінару, відбувся звітний концерт студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства.

У концерті брали участь: відомий колектив кафедри, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів – народний аматорський інструментальний ансамбль «Акварелі» (художній керівник – доцент Калабська В. С.), а також талановиті студенти, серед яких: лауреат міжнародного конкурсу Владислав Іванов (клас викладача Мельниченка Р. К.); лауреат міжнародного конкурсу гітарний дует «Ad libitum duo» у складі Олександра Денисенка і Прилуцького Ярослава (художній керівник – викладач Коваленко А. С.); лауреат ІІІ ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу Трубіцина Юлія (клас доцента Олійник Т. І.); лауреат міжнародних фестивалів-конкурсів Семко Людмила (клас доцента Радзівіл Т. А.); лауреат міжнародних конкурсів народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі Семко Людмили і Храновського Олександра (художній керівник – доцент Радзівіл Т. А.); лауреат міжнародних конкурсів Нетребенко Антон (клас викладача Мельниченка Р. К.); Гончарова Марина (клас викладача Бойко І. М.); Козачок Віталій (клас викладача Розумовича О. М.); Очинська Маргарита (клас викладача Бойко І. М.); Євдєєва Оксана (клас викладача Тарасюк Л. М.); Гризюк Валерія (клас доцента Умрихіної О. С.); Риженко Андрій (клас викладача Трубілка О. С.); Коваль Олександр, Наливалкіна Анастасія (клас доцента Радзівіл Т. А.).

Особливу вдячність за допомогу у проведенні концерту висловлюємо концертмейстеру кафедри інструментального виконавства Ользі Хижко.

Представлені виконавцями твори характеризувались широкою палітрою епох, стилів та жанрів. Так, в концерті звучала музика Антоніо Вівальді, Олександра Гречанінова, Івана Яшкевича, Олексія Кофанова, Георгія Мушеля, Івана Галяра, Рішара Гальяно, Юрія Олійника, Ігоря Шамо, Віктора Новікова, Франка Анжеліса, Джорджа Гершвіна, Романа Бажиліна, Едісона Бара, Йоганеса Брамса, Олександра Білаша.

Дякуємо всім учасникам концерту за яскраві та незабутні враження і високопрофесійне виконання творів! Бажаємо подальших творчих успіхів!