ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

25 травня в актовій залі корпусу № 4 відбувся звітний концерт студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства. У концерті брали участь відомі колективи кафедри, а також талановиті студенти, серед яких: лауреат Міжнародних конкурсів, інструментальний дует «Ренесанс» у складі кандидата педагогічних наук Тетяни Радзівіл та кандидата педагогічних наук Віри Калабської (художній керівник Тетяна Радзівіл); студентка-магістрантка І курсу Майко Юлія (клас доцента Кремешної Т. І.); лауреат Всеукраїнського конкурсу, Народний аматорський колектив профспілок України, гітарний дует «Містерія» у складі Вікторії Цимбал та Анатолія Коваленка (художній керівник Анатолій Коваленко); лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ансамбль баяністів «Sеrbian star» у складі: Йована Дрманича, Дарко Марковича, Александра Джорджевича (художній керівник кандидат педагогічних наук, доцент Гусак. В. А.); студент ІІІ курсу,  лауреат всеукраїнських конкурсів Прилуцький Ярослав. (клас викладача Коваленка А. С.); студент ІІ курсу Нетребенко Антон. (клас викладача Мельниченка Р. К.); народний інструментальний ансамбль «Акварелі» у складі: Віри Калабської, Тетяни Радзівіл, Владислава Іванова, Владислава Мельника та Віталія Михайленка. (художній керівник доцент Віра Калабська); Родіон Яшан – студент ІІІ курсу (клас викладача Безпоясного В. А.); студент IV курсу, лауреат Міжнародного конкурсу Владислав Іванов (клас викладача Мельниченка Р. К.); ансамбль трубачів у складі Родіона Яшана, Сергія Дишлевого, Руслана Лаба, Дмитра Завертаного (художній керівник  Володимир Безпоясний); оркестр народних інструментів факультету мистецтв (художній керівник доцент Віра Калабська). На особливу вдячність за допомогу у проведенні концерту заслуговують концертмейстер кафедри інструментального виконавства Ольга Хижко та солісти народного аматорського ансамблю «Візаві» Олександр Піщаний та Валерія Куценко (художній керівник Людмила Андрощук).

Представлені виконавцями твори характеризувались

широкою палітрою епох, стилів та жанрів. Так, в концерті звучала музика Йоганеса Брамса; Едварда Гріга; Максімо Дієго Пухоля; Євгена Дербенка; Еміра Кустуріци; Франціса Кленьянса; Пауля Ріда; Астора П’яцолло; Едуарда Абрамяна; Майка Джонстона; Барта Сімсона; Богуслава Седлачека та ін.

Дякуємо всім учасникам концерту за яскраві та незабутні враження, високопрофесійне виконання творів і бажаємо подальших творчих успіхів!