20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.

25 листопада 2022 року відбулось відкрите засідання Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності, в межах VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво».

Діяльність Центру є різновекторною, яка поєднає науку, мистецтво й інновації, спрямованою на наукові дослідження актуальних проблем мистецької освіти, популяризацію передового досвіду навчання мистецтву, формуванню художньої майстерності майбутніх фахівців мистецького профілю, презентацію здобутків майстрів мистецтв і творчих колективів.

Метою даного засідання було обговорення попереднього захисту кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво та 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)..

Зі словами привітання до учасників засідання звернулась Терешко Інна Григорівна, декан факультету мистецтв, відзначивши, що спікерами сьогоднішнього заходу будуть здобувачі-магістри. Також вказала на значимість наукової складової в освітньому процесі: «…Адже на сучасному етапі розвитку системи вищої освіти науково-дослідна діяльність здобувачів набуває все більшого значення і стає одним із основних компонентів підготовки професійно компетентних, конкурентоспроможних і мобільних фахівців, здатних адаптуватися до динамічного розвитку професійного середовища та постійно підвищувати свій професіоналізм».

Інна Григорівна Терешко побажала молодим науковцям наснаги, натхнення, віри, що наукові розробки можуть стати маленькою краплиною у великому океані мистецької науки, що вони покращать цей світ і зроблять розумнішими оточуючих і щасливішими кожного дослідника.

Також прозвучали напутні слова від декана мистецького факультету для студентів-магістрантів: «Будьте наполегливими, працьовитими, упевненими у своїх силах, а головне – бажаю щиро прагнути до знань та підкорювати нові наукові вершини».

Зустріч проходила в змішаному режимі. Здобувачі ознайомили присутніх з результатами магістерських робіт відповідно обраної теми.

Також на засіданні заслухали результати проведення ІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів», який відбувся 17 листопада 2022 року на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Даний захід об’єднав фахівців хореографічного мистецтва з різних куточків України. Актуальними та на часі були обговорені питання створення дитячих хореографічних колективів, подальшого розвитку хореографічного мистецтва, застосування новітніх методів і форм у роботі хореографа тощо. Під час семінару було проведене анкетування для учасників семінару та для здобувачів-бакалаврів. Семінар став цінним досвідом для всіх учасників заходу.

Діяльність у Центрі – це одна із сходинок до творчо-наукового успіху студентів факультету мистецтв.

Запрошуємо до співпраці активних науковців, педагогів, студентів і діячів мистецтва!

Директор Центру Світлана ЗАЄЦЬ

Схожі новини

ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПАВЛА МУРАВСЬКОГО В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ХОРОВОЇ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПАВЛА МУРАВСЬКОГО В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ХОРОВОЇ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

21 листопада кафедрою музикознавства та вокально-хорових дисциплін було проведено Регіональний науково-методичний семінар «Мистецько-педагогічна діяльність Павла Муравського в контексті розвитку хорової культури України», головною метою організації якого є представлення і узагальнення

КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯКВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Наприкінці червня завершилася підсумкова кваліфікаційна атестація здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Так, 19 червня студенти здавали кваліфікаційний

ВІТАЄМО З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!ВІТАЄМО З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, студентство! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя