ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ТВОРЧІ КОНКУРСИ

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Шановні вступники!

Відповідно до абзацу 6, п.1, р. V Умов прийому до ЗВО у 2019 році, для вступу на освітні програми 024 Хореографія та 025 Музичне мистецтво на місця державного (регіонального) замовлення за освітнім ступенем «Бакалавр» необхідно скласти творчий конкурс в період з 01 липня по 10 липня 2019 р. згідно графіку, погодженого Міністерством освіти і науки України.

Для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення, крім заяви на участь у творчому конкурсі, вступники подають:
– копію документа, що посвідчує особу;
– фотокартку розміром Зх4 см;
– копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Офіційне оголошення результатів творчих конкурсів на місця державного та регіонального замовлення, включаючи оцінки творчих конкурсів та інформацію про досягнення мінімального прохідного бала, здійснюється шляхом розміщення відповідних відомостей на офіційних веб-сайтах (веб-сторінках) закладів вищої освіти та вноситься до Єдиної державної електронної бази з питань освіти не пізніше наступного дня після їх проведення.

Зареєструватися на творчий конкурс

Прокоментуй!  • червня 24, 2019