ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННОЇ БІБЛІОТЕКИ MYBRARY

ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННОЇ БІБЛІОТЕКИ MYBRARY

Шановні викладачі та студенти, доводимо до Вашого відома, що у читальних залах №1 та №2 Наукової бібліотеки УДПУ відкрито тестовий доступ до електронної бібліотеки MYBRARY.
Електронна бібліотека MYBRARY – це велика кількість повнотекстових періодичних і неперіодичних видань, статей, дисертацій та іншої навчальної і науково-популярної літератури, призначеної для фахівців в області права, економіки і бізнесу.

phpThumb_generated_thumbnail

Бібліотека MYBRARY (від англ. слів «my» – моя, «library» – бібліотека) створена спеціально для тих, хто цінує свій час і гроші. Вона надає онлайн доступ до дорогих і рідкісних видань на умовах корпоративної або індивідуальної підписки без необхідності замовлення або придбання кожного окремого видання.
Логін: udpulibrary
Пароль:10198711