ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТТЯ МАЛОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ ТВОРЧИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

ВІДКРИТТЯ МАЛОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ ТВОРЧИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

3 квітня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася урочиста презентація оновленої експозиції «Малої картинної галереї» студентських робіт з образотворчого мистецтва, яка налічує більше 50 творів, виконаних у різних графічних (олівець, туш, перо) та живописних (акварель, гуаш, олія) техніках. Також представлені деякі види декоративно-прикладного мистецтва (батик, витинанка). Переважно це випускні кваліфікаційні роботи студентів, виконані за кілька останніх років.

На захід завітали ректор, професор, доктор педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний, помічник ректора, кандидат педагогічних наук, професор Дмитро Балдинюк, проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Ревнюк, декани факультетів, викладачі, студенти, запрошені гості, представники мистецької спільноти міста.

Ректор університету, професор Олександр Безлюдний, звертаючись із вітальним словом до всіх присутніх, підкреслив важливість цієї події для культурного життя університету і міста, відзначив високий рівень робіт, висловив слова подяки колективу кафедри образотворчого мистецтва за багаторічну професійно-творчу роботу, пошук і підтримку талановитої студентської молоді, популяризацію мистецтва у молодіжному середовищі, підвищення професійної майстерності студентів – майбутніх художників-педагогів.

Свої враження від перегляду виставки висловив професор Дмитро Балдинюк, який фактично стояв біля витоків створення мистецьких спеціальностей в університеті 30 років тому! Декан факультету мистецтв, доцент Інна Терешко у своєму виступі побажала студентам і викладачам натхнення і нових творчих проектів.

Високу оцінку за професійне виконання отримала експозиція виставки від уманського художника-графіка Василя Власюка, який відзначив майстерність авторів та творчий підхід до роботи.

Завідувач сектору культури Уманської районної державної адміністрації Оксана Коханська також висловила своє захоплення, оглянувши творчий доробок студентів.

Під час відкриття завідувач кафедри образотворчого мистецтва доцент Ольга Музика висловила слова подяки керівництву університету за фінансову підтримку проекту, колективу викладачів та навчальних майстрів кафедри за роботу над відновленням галереї, а також за музичний супровід святкового заходу інструментальному ансамблю «Акварелі» (керівник – доцент Віра Калабська) та викладачу кафедри інструментального виконавства Івану Біленькому.

Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд творів мистецтва до Малої картинної галереї! Адреса: вул. Садова, 28, перший поверх навчального корпусу №3, вестибюль і аудиторія 101.