20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТТЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВІДКРИТТЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

17 жовтня, в рамках роботи VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася знакова подія: відкриття Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності, створеного за підтримки ректорату на базі факультету мистецтв.

На урочистостях були присутні провідні науковці в галузі мистецької освіти, викладачі та студенти університету.

Діяльність науково-творчого центру передбачає залучення вчених, аспірантів, студентів і фахівців-практиків до вирішення теоретико-методологічних та практичних проблем розвитку мистецької освіти в Україні.

Проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Ревнюк, привітала від імені ректорату усіх з такою важливою подією у житті факультету й університету, висловила побажання плідної творчої співпраці й нових наукових здобутків і перемог!

Доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання НАПН України Оксана Комаровська у  своєму привітанні підкреслила значимість відкриття такого Регіонального Центру, як осередку збереження, дослідження й відродження духовності, культурних і мистецьких традицій минулого і сучасності.

Побажання успішної роботи колегам висловила доктор педагогічних наук, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Мирослава Вовк.

Директор Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності – кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри образотворчого мистецтва Микола Пічкур ознайомив присутніх із основними напрямами його діяльності, окресливши найближчі перспективи, серед яких і підписання угод про співпрацю, захисти дисертацій, видання наукових праць.

Від імені студентства подякував керівництво університету й факультету за створення такого потрібного підрозділу голова студентського самоврядування факультету мистецтв Євген Устенний.

Присутні мали змогу переглянути результати наукових і творчих здобутків колективу факультету мистецтв: виставку видавничої продукції, творчі роботи студентів і випускників, а також різноманітні дипломи, кубки, нагороди переможців чисельних олімпіад, конкурсів та фестивалів.

Декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко зазначила, що новостворений Центр має на меті залучення професорсько-викладацького колективу, докторантів, аспірантів і студентів до досліджень у галузі мистецької освіти, побажала плідної роботи, реалізації творчих задумів, ідей та проектів!

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС У ТЕХНІЦІ ГАРЯЧОГО РОЗПИСУ ТКАНИНИВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС У ТЕХНІЦІ ГАРЯЧОГО РОЗПИСУ ТКАНИНИ

16 жовтня, напередодні вивчення нової теми з дисципліни «Декоративно-прикладне мистецтво», викладачем кафедри образотворчого мистецтва Сердюк Ярославою Олексіївною було проведено майстер-клас для студентів 33 та 35 груп у техніці гарячого розпису

КРУГЛИЙ СТІЛ: “МУЗИКА ЯК РЕТРАНСЛЯТОР ФІЛОСОФІЇ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ”КРУГЛИЙ СТІЛ: “МУЗИКА ЯК РЕТРАНСЛЯТОР ФІЛОСОФІЇ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ”

03 грудня 2022 року відбулося дистанційне засідання круглого столу з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди!     Студенти 12з та 22з академічних груп заочної форми навчання та 22,

ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУВЕЧІР ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

20 лютого на факультеті мистецтв відбувся вечір пам’яті Героїв Майдану. Відкрили дійство студенти спеціальності «Хореографія», виконавши хореографічну композицію «Доля України», де відобразили складний історичний шлях нашої держави. Пісня «Мати жде»