ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася знаменна подія – складання Військової присяги на вірність українському народові курсантами кафедри військової підготовки Сумського державного університету.
Підтримати наших Захисників Вітчизни прийшли рідні, друзі, а також студенти, викладачі та керівництво університету на чолі з ректором вишу, доктором педагогічних наук, професором, член-кореспондентом національної академії педагогічних наук України, заслуженим працівником освіти України Наталією Семенівною Побірченко.

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Проведення Військової присяги відбувалося під керівництвом начальника кафедри військової підготовки Сумського державного університету, кандидата технічних наук, доцента, полковника Ляпи Миколи Миколайовича.

«Ви – гідні нащадки своїх свідомих попередників, випускників закладу, що має славну історію, є продовжувачем традицій національної військової школи.
Щиро радію з того, що курсантами кафедри військової підготовки Сумського державного університету є студенти і нашого університету. Впевнена, що наші студенти стануть гідними офіцерами.
Тож в добрий час, дорогі випускники! Бажаю Вам щастя, здоров’я і бадьорості духу, мирного неба над головою, впевненості у собі і щасливому майбутньому нашої Вітчизни» ‒ зазначила ректор університету Наталія Семенівна у своєму звернені до курсантів.

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

В дарунок для курсантів прозвучала українська народна пісня «Коли ти берегом ідеш» у виконанні фольклорного ансамблю «Софія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом доцента кафедри музичного мистецтва мистецько-педагогічного факультету, заслуженого працівника культури України Василя Семенчука.

Хореографічну композицію «Гонивітер» подарували учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом викладача кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Сергія Куценка.

Пісня «Я бажаю Вам миру і сонця» прозвучала у виконанні заслуженого працівника культури України, керівника чоловічого тріо «Гонта» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентина Купчика.

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Бажаємо нашим курсантам міцного здоров’я, гарної долі, миру, злагоди та благополуччя! Слава Україні!!!

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Один коментар до “ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ”

1. Миру і сонця, тепла і добра вам, дорогі випускники!