ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Минула субота виявилася плідним та творчим днем для студентів і викладачів факультету мистецтв кафедри хореографії та художньої культури, який розпочався із участі хореографічних колективів «Візаві» та «Яворина» у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна» в рамках творчого проекту «Тріумф-Fest».

1

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» отримав почесну місію відкриття фестивалю хореографічною композицією «Пори року». Керівник колективу – доц. Людмила Андрощук цьогоріч займала місце Голови журі фестивалю.

У фестивалі прийняли участь колективи з різних куточків України: м. Коломия, м. Кривий ріг, м. Одеса, м. Запоріжжя, м. Дніпропетровськ, м. Умань та ін.

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко) приймав участь у конкурсній програмі фестивалю у номінації «народний танець» (ансамблі) та був нагороджений диплом І ступеня ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна».

Цього ж дня хореографічні колективи кафедри хореографії та художньої культури прийняли участь у І Всеукраїнському фестивалі народної творчості присвяченому святу «Покрови Пресвятої Богородиці» «Покрова-fest», який пройшов у м. Немирів на території санаторію «Авангард».

Колективи на належному рівні представляли факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виконавши хореографічні композиції «Плащ тореадора», «Така як ти» – ансамбль «Візаві» та український танець «Гопак», молдавський танець «Весняна хора» – ансамбль «Яворина».

ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Вітаємо наші колективи із творчими здобутками! Бажаємо подальших успіхів та нескінченного натхнення!

2 thoughts on “ВІТАЄМО ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ”

1. ЩИРІ ВІТАННЯ! НОВИХ ПЕРЕМОГ І ЗЛЕТІВ!

2. Молодці! ВІтаю!!! Щиро бажаю нових злетів, надхнення і успіхів!