ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ НАУКИ ЗА МИР І РОЗВИТОК

ВІТАЄМО ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ НАУКИ ЗА МИР І РОЗВИТОК

Щорічно 10 листопада відзначають Всесвітній день науки. Це офіційне свято, покликане донести до свідомості людей перевагу науки в усьому світі. Також ця дата має іншу назву ‒ Всесвітній день науки за мир і розвиток.
Адже без науки немислиме майбутнє. Для сучасної цивілізації наука є підставою практично всіх напрямів і сфер суспільного життя. Процес інтеграції фундаментальних і прикладних досліджень, наукових розробок, процесів культурного та мистецького розвитку сьогодні став однією з ключових характеристик глобалізації і формування суспільства нового типу.

ВІТАЄМО ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ НАУКИ ЗА МИР І РОЗВИТОК

Шановні науковці, дорогі колеги, прийміть вітання з цим важливим днем!
Спасибі за Вашу роботу! Хай не буде кордонів у Вашій науковій діяльності, великих Вам перспектив і відкриття нових горизонтів.
Вітаємо Вас зі святом і бажаємо, щоб плоди Ваших праць завжди служили миру та розвитку!

Адміністрація факультету

Прокоментуй!  • листопада 10, 2014