Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ STARS OF SPRING 2022 (УГОРЩИНА)

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ STARS OF SPRING 2022 (УГОРЩИНА)

Відбувся Міжнародний фестивальний портал OREA FEST, Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс дистанційно-двохтуровий (30.05.-04.06. 2022 року І-тур та 19.06. – 25.06.2022 року ІІ-тур) STARS OF SPRING 2022. За підтримки та сприяння відділу культури міста Будапешт та Міжнародного проєкт Україна-Угорщина.

У конкурсі взяли участь солісти, дуети, тріо, квартети, малі форми – 5-7 чоловік, колективи, ансамблі від 8 чоловік та більше. Без вікових обмежень та в усіх творчих напрямках. Метою фестивалю-конкурсу є популяризація і розвиток мистецтва; розкриття нових талантів; знайомство з кращими виконавцями та колективами для встановлення творчих контактів між учасниками; пошук, підтримка та обмін досвідом талановитих і обдарованих дітей і творчої молоді; зміцнення міжнародних культурних зв’язків і розвиток творчої співпраці; підтримка ЗСУ;

На розгляд журі було подано заявку Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», керівник викладач-стажист кафедри хореографії та художньої культури Маркіна Вікторія Василівна. Це творчий колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На номінацію 1 туру «Хореографія (народна)» представлено український народний танець «Їхали козаки» постановник М. Гричушніков, балетмейстер-репетитор Маркіна Вікторія Василівна.

На номінацію 2 туру «Хореографія (народна)» представлено грузинську народну хореографію «Танець гірських жінок», постановник Каха Читаіа, балетмейстер-репетитор Маркіна Вікторія Василівна.

До складу журі входили:

Doc.Mgr.Jiří Hroněk – музикант, композитор, кандидат мистецтвознавства, викладач найвищої категорії

Doc.Mgr.Michal Chrobák – доцент музичної кафедри УГК струнних інструментів

Sergo Makashvili – хореограф, педагог

Anna-Maria Propescu – актор-педагог та музичний критик, режисер-постановник, викладає в консерваторії на кафедрі акторська майстерність

Alin Duminica – професор кафедри хорового співу, диригент – кандидат мистецтвознавства

Федченко Валерій Іванович – композитор, аранжувальник, директор КДШМ, викладач-методист.

Volker Bürger – Співак, актор-педагог та музичний критик, режисер-постановник, викладає в консерваторії на кафедрі акторської майстерності у Гамбурзі

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» посів 1 місце, за що був нагороджений дипломом лауреата 1 ступеня.

5 Липня, 2022

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ