ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.

4 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв “UKRAINE HEART”, в якому взяли участь наші студенти.

Метою конкурсу є популяризація українського мистецтва в усіх творчих напрямах, у яких брали участь конкурсанти з США, Польщі, Молдови та України.  Конкурс проводився дистанційно в м.Київ.

Головні організатори, оргкомітет та члени журі мали  можливість почути чудовий спів, побачити яскраві та запальні танці, послухати приємне читання, бути враженими від професійних відеокліпів, надивитися на прекрасні пейзажі.

Журі конкурсу: Нікіта  Кобильчук – Професійний танцівник, хореограф, педагог. Тренер команди «PARADOX». Педагог DANCE STUDIO LUNA та MajorKIDS Studio. Чемпіон та призер багатьох всеукраїнських чемпіонатів.

Влада Пшебильська – Заслужений діяч естрадного мистецтва України,  композитор,  артист – вокаліст Національної телерадіокомпанії України,  член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України». Лауреат більше 80-ти всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів.

Кирило Горбатюк – Актор театру та кіно: ведучий, журналіст,  диктор на ДП «Парламентських телеканал «РАДА».

Дмитро Мельник – голова БО БФ «УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА ДОБРА», ведучий, співак, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, випускник «ІНТЕРШКОЛА», член журі Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Людмила Приступа – митець, художниця, викладач та завідуюча відділом образотворчого мистецтва, неодноразова переможниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, учасниця творчих виставок.

Людмила Кочевенко – заслужений працівник культури України, член координаційної ради Всеукраїнської асоціації закладів мистецької освіти, директор закладу «МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ СВЯТОСЛАВА РІХТЕРА» Житомирської міської ради.

Людмила Обухів – доцент кафедри естрадно-вокального мистецтва ЗВО «Університет Короля Данила» м. Івано-Франківськ, кандидат мистецтвознавства.

Сергій Слєсаренко – голова ГО «ДИНАМІКА УСПІХУ», співак, переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, поет, композитор.

Високопрофесійне журі високо оцінили виступи наших студентів.

У номінації «ВОКАЛ» V  вікова категорія, почесне 3 місце посів студент 4 курсу – Білоусов Антон з композицією «Бачиш, я так втомився», викладач Волошина А.В.

Лауреатами 1 ступеня стали:  студентка 4 курсу – Третяк Софія з композицією «Небо»,   викладач Волошина А.В.

Студентка 4 курсу  – Немченко Адріана з піснею «Пісня буде поміж нас», викладач Волошина А.В.

Студентка 1 курсі (ОС Магістр) – Шевченко Влада, виконавши пісню гурту Beatles «Yesterday», викладач Волошина А.В.

Гран-прі конкурсу – студентка З/В 161м групи Янцевич Марія – «My fanny Valentine», викладач Волошина А.В.

Щиро вітаємо всіх учасників  конкурсу та бажаємо творчого натхнення, подальших творчих успіхів  і професійного зростання!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

23  грудня  свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна! Шановна Олено Михайлівно! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу. Від усієї

ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ НЕ Є НАУКОВИМИ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМИ ТА ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ, ДЛЯ ОБРАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ВИБОРАХ РЕКТОРАЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ НЕ Є НАУКОВИМИ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМИ ТА ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ, ДЛЯ ОБРАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ВИБОРАХ РЕКТОРА

Шановні співробітники факультету мистецтв! Відповідно до Положення «Положення про обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Уманського державного педагогічного

28 червня в смт. Гостомель, Київської області відбувся Міжнародний фестиваль козацької пісні «Козацькій славі жити у віках», де основною метою та завданням є охорона, збереження, відродження та популяризація історично-культурного пласту