20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ХОР «КОБЗАР»

ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ХОР «КОБЗАР»

Нещодавно, з 14 по 16 червня 2024 року, на Вінниччині відбувся VIII Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу заснований на честь відомого хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного хорового співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського «НАД СОБОМ ПІСНЯ ДЗВІНКО ЛИНЕ».

Участь у фестивалі-конкурсі взяли понад 60 хорових колективів, вокальних ансамблів та фольклорних колективів з дев’яти областей України. До них приєдналися онлайн хори української діаспори з країн Балтії, Швеції, Фінляндії, Німеччини та Канади.

Український народний хор «Кобзар» УДПУ імені Павла Тичини став лауреатом ІІІ ступеня.

Тож бажаємо учасникам хору та його керівнику Василю Семенчуку, доценту, завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслуженому працівнику культури України подальших творчих успіхів.

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Схожі новини

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ НА КАФЕДРІ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІНОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ НА КАФЕДРІ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН

Організація навчально-дослідної роботи студентів на кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін є важливим чинником підвищення ефективної професійної підготовки майбутнього фахівця у вищому навчальному закладі передусім тому, що передбачає індивідуалізацію навчання, дає

З ДНЕМ СТУДЕНТАЗ ДНЕМ СТУДЕНТА

Шановні студенти! Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем студента!     Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Ваші здобутки та перемоги – вагомий внесок у розвиток рідної Альма-матер.