ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ІЗ ОТРИМАННЯМ ЧИТАЦЬКОГО КВИТКА

ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ІЗ ОТРИМАННЯМ ЧИТАЦЬКОГО КВИТКА

8 вересня, в Міжнародний день грамотності, студенти першокурсники мистецько-педагогічного факультету отримали перепустки у «скарбницю знань» інформаційний центр нашого університету – наукову бібліотеку.

ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ІЗ ОТРИМАННЯМ ЧИТАЦЬКОГО КВИТКА

Отримавши читацькі квитки, першокурсники мали змогу ознайомитися із основними правилами і розпорядками роботи бібліотеки. Просторі та зручні читальні зали завжди готові прийняти всіх бажаючих читачів у свої обійми знань та мудрості, де бібліотекарі радо та привітно обслуговують студентів та допомагають відшукати потрібну інформацію.

Працівники бібліотеки на прохання студентів видали їм всю необхідну кількість книг, аби вони розпочали свій навчальний рік із достойним багажем знань.
Вітаємо наших студентів першокурсників із отриманням читацького квитка. Бажаємо успіхів у навчанні та міцних знань! А наші бібліотекарі завжди готові їм у цьому допомогти!