ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Х МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ “ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ”

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини під керівництвом Маркіної Вікторії Василівни викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини, взяв участь у Х Міжнародному полікультурному фестивалі конкурсі «Переяславський дивограй» який відбувся 10-11 травня 2023 р. в м. Переяслав.

Мета фестивалю-конкурсу: популяризація  музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

На конкурс представлено український народний танець «Їхали козаки» та грузинський народний танець «Танець гірських жінок».

Колектив виборов Гран-прі. Вітаємо із високою нагородою, бажаємо подальших перемог та творчого успіху.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Нещодавно відбувся ІІІ Міжнародний багатожанровий двотуровий благодійний конкурс мистецтв «€ UKRAINE!» присвячений Дню Незалежності України. За підтримки: міністерства культури та інформаційної політики України; міністерства освіти і науки України; міжнародної організації

КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»КОНКУРС «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ НАУКОВЕЦЬ УДПУ»

Ректорат та Рада молодих науковців УДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2015 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ТВОРЧОГО КОЛЕКТИВУ «SERBIAN STAR» НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ТВОРЧОГО КОЛЕКТИВУ «SERBIAN STAR» НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ