ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!

13 лютого в картинній галереї відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу «Уманська коляда – 2018», який проходив з 1 по 21 січня 2018 року. Уже вкотре конкурс відбувається з нагоди святкування різдвяних свят та покликаний об’єднати українське суспільство, примножити і зберегти українські традиції, популяризувати українське пісенне мистецтво задля підвищення рівня соціальної активності молоді, відродження українських народних традицій, популяризації аматорської творчості.

В цьому році в конкурсі взяли участь 23 колективи. Серед яких і творчі колективи факультету мистецтв нашого університету.

В результаті роботи журі конкурсу визначило переможців. Перше місце в категорії «Краще вокально-хорове виконання» посів студентський народний хор «Кобзар» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Художній керівник – завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, доцент, заслужений працівник культури України Василь Семенчук.

Друге місце здобув Молодіжний камерний хор факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Художній керівник – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Оксана Прокулевич.

Вітаємо учасників творчих колективів та їхніх керівників із черговою перемогою! Бажаємо подальших творчих досягнень та невичерпної енергії!

Прокоментуй!  • лютого 14, 2018