ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО МУЗИЧНОГО ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ 2014

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО МУЗИЧНОГО ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ 2014

З 1 березня по 30 квітня 2014 р. проходив V Міжнародний музичний Інтернет конкурс «Internet Music Competition». Фундатори конкурсу – Асоціація педагогів музичних закладів Сербії (Белград) та продюсерський центр «Mir production».
Оцінювали конкурсантів 69 музикантів із 17 країн світу (Австрії, Білорусії, Італії, Казахстану, Китаю, Македонії, Молдови, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Росії, Сербії, Словенії, Туреччини, Угорщини, України та Франції). Члени журі – відомі педагоги престижних музичних закладів, виконавці кращих оркестрів та солісти оперних театрів.
До оргкомітету поступило 1556 заявок від 3647 конкурсантів із 27 країн. Учасники демонстрували свою майстерність у 26 номінація: «Дует», «Фортепіанний дует», «Камерний ансамбль», «Хор», «Оркестр», «Ударні інструменти», «Фортепіано», «Фагот», «Флейта», «Валторна», «Кларнет», «Гобой», «Саксофон», «Труба», «Акордеон», «Віолончель», «Альт», «Скрипка», «Академічний вокал», «Народний вокал», «Гітара», «Арфі», «Домра», «Балалайка», «Мандоліна», «Цимбали», «Конкурс музичних шкіл».
У номінації «Домра» приймала участь старший викладач кафедри музичного мистецтва – Віра Калабська під музичний супровід концертмейстера цієї ж кафедри Володимира Ткачука.
Сердечно вітаємо Віру Степанівну та Володимира Васильовича з перемогою – ІІІ місце! Бажаємо нових досягнень та творчих успіхів!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО МУЗИЧНОГО ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ 2014

2 коментарі до “ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО МУЗИЧНОГО ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ 2014”

1. Вітаю! Бажаю нових звершень! Нехай Вас ніколи не покидає муза. Хай щастить!

2. Усім щиро дякую за привітання!